Testoni nivelin tuaj të inteligjencës. Sa rrathë shikoni në foto? Përgjigjen e gjeni në brendësi, lexojeni

Nëse nuk arritët të gjeni sesa rrathë janë në foto, ne e kemi përgjigjen për ju.

 

Në foto janë 5 rrathë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...