Sali Berisha bën paralajmërimin ‘bombë’: Ja çfarë ndodh nëse Rama prek zgjedhjet e 25 prillit

Ish-kryeministri Sali Berisha tha i bindur se opozita do të dalë fituese nga zgjedhjet e 25 Qershorit.

Në një intervistë televizive, ai paralajmëroi se “nëse Rama do të prekë zgjedhjet, 25 Prilli do të kthehet në një 20 shkurt të dytë të shqiptarëve”.

Kujtojmë se më 20 shkurt, opozita dogji mandatet parlamentare dhe më pas organizoi një seri protestash.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...