Rama poston gafën e Bashës: Nuk më zhgënjen asnjëherë, je i madh

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një gafë të kryedemokratit Lulzim Basha gjatë konferencës për shtyp.

Shefi i qeverisë ka vendosur sërish në dukje problemet e Bashës me ekonominë.

“Ahahaha o ti mos vdeksh kurrë, që nuk më zhgënjen asnjëherë… Po si si, 60 minus 15 baraz 50 ëëë?!??? Je i madh?”, shkruan Rama.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...