Në “arrest shtëpie” në Kukës, Fjolla Morina surprizohet nga partneri biznesmen

Pak ditë më parë këngëtarja Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin kosovar Fisnik Syla.

Ndërsa, në një postim në rrjetet sociale Fjolla ka treguar surprizën e fundit nga Fisniku.

Këngëtarja ka publikuar një foto në Instastoy ku shfaqet me një tufë lulesh në dorë. “Zemra ime më surprizon çdo ditë”, shkruan Fjolla.

Kujtojmë se këngëtarja është në “arrest shtëpie” në Kukës, pasi u arrestua pak javë më parë me armë më vete në pikën Kufitare të Morinës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...