Horoskopi ditor, e enjte date 29 tetor 2020

Dashi

Në dashuri nuk priten lajme të mira nëse nuk merrni masa për të përmirësuar marrëdhënien. Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi të ndryshoni mjedisin tuaj: kushtojini vëmendje të kaluarës, keni disa probleme në lidhje me hipotekat dhe kreditë për t’i zgjidhur!

Demi

Ju dëshironi të jetoni një dashuri të pastër dhe të sinqertë: muaji do të përfundojë me perspektiva të mira. Sa i përket punës, është një kohë e mirë: mos harroni se jeni maja e ekuilibrit.

Binjakët

Ruani qetësinë në çift. Në frontin e punës, mos u lodhni, veçanërisht nëse duhet të përballeni me një provë të rëndësishme!

Gaforrja

Ruani qetësinë dhe mbajini nën kontroll historitë e dashurisë. Në frontin e biznesit, jini të durueshëm dhe përpiquni të mos bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë.

Luani

Venusi është përsëri në favor: nëse duhet të sqaroni diçka, bëjeni tani. Në frontin e punës, jini të kujdesshëm: vetëm në këtë mënyrë do të kapërceni pengesat.

Virgjëresha

Fundjavë pozitive për ndjenjat, situatë e shkëlqyer astrologjike. Në frontin e biznesit, ka shumë të ngjarë të keni marrë një rol kryesor për disa kohë!

Peshorja

Hëna është në disfavor. Kini kujdes nëse keni dy histori në të njëjtën kohë. Në frontin e punës pritet të keni disa konflikte me bashkëpunëtorët.

Akrepi

Venusi në muajin nëntor do të jetë në anën tuaj, do t’ju ndihmojë në dashuri. Në frontin e punës, ju do të gjeni qetësi dhe ekuilibër me kolegët!

Shigjetari

Venusi është rikthyer i favorshëm që nga dje: një situatë më e qetë në dashuri. Në frontin e punës, propozoni dhe prezantoni idetë dhe projektet tuaja!

Bricjapi

Hëna është në një aspekt të vështirë: ruaj qetësinë edhe në dashuri. Në frontin e punës, dita është pak jo e mirë: ju keni pak përqëndrim!

Ujori

Mjaft polemikë në dashuri, përpiquni t’i kufizoni ato. Në frontin e punës, kushtojini vëmendje shpenzimeve: nuk mund të përballoni zgjedhje të këqija!

Peshqit

Venusi është pothuajse në anën tuaj – një lajm i mirë për ndjenjat. Sa i përket punës, nëse keni pasur probleme tani lehtë mund t’i kapërceni ato!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...