Ç’ështe ky?! 3 musketjerët, bashkëpunim me Mozzik? Përgjigjen edhe për këngëtarë të tjerë

I kemi parë gjithmonë bashkë dhe gjithmonë supër të sukssshëm.

A mundet që te kemi në të ardhmen bashkepunimë artistike të 3 muskutjervë me emra të tjerë? Kjo ishte nje nga momentet që mori diskutim në studion e ‘Abc e pasdites’ të Ermal Peçi me Elton Deda, Redon Makashi, Aleksandër Gjoka.

Ermali i shtroi disa emra të rinj dhe të konsoliduar në intervistë dhe 3 muskutjerët u shprehën nëse mund të kishin ose jo bashkëpunime me to. A mund ta përqafojnë artistët komercin?

‘Mozzik? Mund të kishit bashkëpunim me të?’– pyet Ermali.

‘Ç’është ky? Muzik? Mozik?’ – pyet Gjoka- Ermalin.

‘Reper, bëri këngën Madona…’ – shtoi Ermali.

‘Jo, jo lëri këto’ – vijoi Sandri.

Si reaguan djemtë për emrat e propozuar: Sabri Fejzullahu, Adelina Ismajli, Enca, Gili, Stresi ,Aurela Gace, Alban Skënderaj? Zbuloni më shumë duke parë intervistën në Youtube.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...