Blendi Fevziu mbetet keq në emision/ Ja cfarë pa që e la pa fjalë

Gazetari Blendi Fevziu ka ng ecur një moment po fliste për de batin Turqi-Francë pas k ari katu rave “Charlie Hebdo”.

Teksa në ekran doli karikatura e radhës, ku shihet Presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan, që i ngre hixhabin dhe i shikon të pa smet.

Por, Fevziu ngeci.

“Këtu kemi një karikaturë që ka nx.ehur gj.akrat…Është Erdogan që shikon…s’e di çfarë shikon këtu, s’e them dot,”– tha Fevziu, duke e lënë fjalën në gjysmë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...