Arbana pozon pas lindjes dhe na la gojëhapur, fansat: Seriozisht pas shtatzënisë kjo foto?

Vetem disa dite me pare moderatorja Arbana Osmani u be nene per here te dyte.

Regjisori Eduart Grishaj na e prezantoi i pari te birin e porsalindur ne nje foto ku e mbante ne krahe i buzeqeshur.

Cifti Arbana dhe Eduarti i vendosen djalit emrin Diell dhe ditene pritjes ne shtepi Arbana publikoi edhe disa foto nga festa ne shtepi.

Tashme vetem nje jave pas lindjes, Arbana ka pozuar ne tarracene shtepise e veshur me nje fustan te zi qe tregon se ajo ka ruajtur format e saj fizike mjaft mire.

Madje ndjekesesit jane habitur vertete me te duke shkruar se “A eshte foto e vertete pas shtatezanie kjo?”

por perkrah fotove Arbana shkruan komentin: “Hoqa pizhamat per 10 minuta qe te beja disa foto per 1 minute ne tarracen tone. Tani do i vesh prape

Por nuk ka yshime qe fotoja eshte pas lindjes sepse detaji i vareses me emrat e djemve dhuruar nga Eduarti e verteton kete.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...