“Pse më shesh shtrembër”/ Sherri në “Për’Puthen”, flasin djemtë: Ja si është e vërteta

Në takimin mes Anës dhe Beartit, biseda u orientua tek Fatjoni, si djali që ka dalë më së shumti në takime me bukuroshen brune. Por kjo gjë nuk u prit mirë nga Fatjoni, i cili e cilësoi si të pavend, përmendjen e emrit të tij në takim.

 

Për këtë arsye djemtë u përfshinë në një debat në sudio, e cila u zbulua se kishte vazhduar dhe jashtë ambienteve të “Top Channel”. Fatjoni pretendon se Bearti e ka “parë shtrembër” e për këtë arsye situata mes tyre ka agravuar. Kjo zënkë u komentua në studio, ku konkurrentët e tjerë kishin nga një shpjegim. Disa thanë se Fatjoni ka tip impulsiv, e pa qëllim të keq, drejtohet tek një person në mënyrë kërcënuese, sipas tyre, kjo solli dhe agravimin e situatës.

 

Arjan Konomi: Unë i gjeta kur situate ishte tepër e ndezur, kuptova që kishte diçka sepse që në studio me të bërtiturat e Fatjonit, u tensionua situata. Fatjon kur shkon për të sqaruar, nuk shkohet për të vendosur dorë.

 

Fatjoni: Ti nuk tregohesh i sinqertë sepse ishe aty. Ai më provokoi me luanin, unë nuk bëra gjë. Në një moment unë nuk kam bërë gjënë më të vogël. I thash çfarë ke mos i merr personazhe.

 

Ana: Kishte shumë personazhe dhe asnjë nuk po flet.

 

Arbri: Dëshiron një logjikë të thjeshtë, atëherë në momentin që Fatjoni iu drejtua Beartit, i afrohet shumë afër, ti me të vërtetë shkove për të sqaruar, por kjo është mënyrë provokuese.

 

Mevlani: Kjo histori mbaroi brenda, Fatjoni erdhi dhe iu drejtua personit në fytyrë. Nga kjo u acarua

 

Bearti: Mënyra se si ti erdhe, ne të dy bëjmë gallatë unë të kuptoj, por të tjerët jo.

 

Andi: Fatjoni ishte shumë i qetë gjatë gjithë kohës, ai ka natyrë të nxituar vetë, u agravua nga situata.

 

Fatjoni:Në asnjë moment nuk e kishte në momentin për t’u kapur me duar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...