Lum turku që të ka: Rudina Dembacaj s’përmbahet fare: Turku i satëme

Prej disa ditësh aktorja dhe mdoeratorja Rudina Dembacaj së bashku me partnerin e saj, Mark Frrokun ndodhen në Stamboll. Çifti ka shijuar një darkë në restorantin e kuzhinierit të famshëm Nusr-Et dhe po ashtu kanë shëtitur në disa vende të Stambollit.

Sot Rudina ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil gjatë një shëtitje të tyre dhe ka marrë shumë komplimenta.

Mirëpo ka patur edhe komente të tilla si ky: “Lum ai turku qe te ka ne krah ty”

Rudina nuk ia ka kursyer përgjigjen komentuesit në fjalë duke iu kthyer: “Turku s atëme”.

Përgjigja e moderatores ka shkaktuar të qeshura tek ndjekësit e tjerë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...