Kjo s’kishte ndodhur ndonjëherë/ Nëna shqiptare i pa filxhanin Ardit Gjebresë: I dolën të gjitha ca i tha

Gjyshja simpatike Tahire ishte e thirrur te “Ka një mesazh për ty” në TvKlan.

Moderatori Ardit Gjebrea siç duket i ka kërkuar që t’i shohë filxhanin, duke qenë se ajo e bëntë këtë gjë shpesh për shoqërinë e saj, por sot i është dhënë mundësia të bëjë “parashikimin e fatit” për showman-in Ardit Gjebrea.

“Duket njëri sikur të ka zili por gjë s’të bëjnë sepse zemrën e ke të kuqe gjak me një tresh, tre orë tre ditë, tre javë, ke një rrugë të gjatë”.

Ardit Gjebrea: Edhe një herë? Çfarë rruge se unë nuk lëviz se është e diela.

Nënë Tahireja: “Ke rrugë të gjatë do dalësh jashtë, se ku nuk e di. Ke zogj mbi kokë, në shtëpi i ke njerëzit shumë të mirë.

Ardit të del shumë mirë filxhani. Je shumë i mbarë. Je mbret dhe mbretërofsh”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...