Gjendet i pajetë në mes të rrugës një burrë, ishte lënë pa…

Në lagjen “5 Maji”, Elbasan, në rrugë është gjetur pa shenja jete shtetasi R.S., 50 vjeç,.

Nga këqyrja e k u fomës nuk janë konstatuar shenja dh une dhe nga hetimet paraprake dyshohet se vd ekja ka ardhur nga një ar rest ka rdi ak.

Grupi he timor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...