Befason Luana Vjollca, bën lëvizjen surprizë pasi e largoi Rezart Veleshnjën nga emisioni

Emisoni i Luana Vjollcës, vjen me një puntatë të veçantë dedikuar festës së Halloëeen. Këtë të shtunë në emision do të ketë shumë surpriza. Një ndër to do të zbulohet mbrëmjen e sotme në orën 21:00 përmes një promoje në rrjetet sociale.

Gjatë sezonit të katërt, kemi parë tre kapitenë në “Shiko kush LUAN”, Florjan Binaj, Rezart Veleshnjën dhe Irgen Çelën.

Por, cilët do të jenë kapitenët e skuadrës blu dhe të kuqe nisur nga episodi i të shtunës e në vazhdim? Kjo mbetet për t’u parë!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...