“Të njoh që nga mbledhjet e forumit të FRPD-së”, Murrizi vë në siklet gazetaren: E ke gabim nuk kam qenë unë!

Një debat ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin Open, mes drejteueses së emisionit Eni Vasili dhe deputetit Myslim Murrizi.

 

Teksa drejtuesja e pyeti për partitë e reja që po krijohen, një debat i pakuptimtë u krijua mes tyre.

 

Murrizi u rikthye disa vite pas, ku i tha prezantueses së emisionit se e njeh që nga koha kur ajo merrte pjesë në mbledhjet e forumit rinor, ndërkohë që ajo e mohoi.

 

Myslim Murrizi: “Më thirr në mbiemër”

 

Vasili: Po pse si të thirra? A je mirë sot z.Murrizi?

 

Murrizi: E, ashtu më thirr. Se të njoh që nga mbledhja e Forumit Rinor të PD

 

Vasili: E ke gabim, s’kam qenë kurrë. Tani ju lutem, se jam drejtuese e Open dhe ça ndodh në këtë emision e vendos unë.

 

Murrizi: Po jo unë s’ta prish këtë emision, kam respekt, Unë kam respekt e të kam të preferume. Partia ime nuk është krijuar as nga zyra e Ramiz Alisë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...