“Na shndriti sot”/ U bë nënë për herë të dytë, Arbana Osmani ndan foton e ëmbël me ndjekësit (Foto)

201

Moderatorja e njohur Arbana Osmani sot u bë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Eduarti janë bekuar me një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Ishte Eduarti ai që publikoi sot një foto të ëmbël me djalin në duar, teksa dha dhe lajmin e gëzueshëm. “Lindi Dielli”, shkruajti ai,

ndërsa Arbana në foton e doçkave të vogla shkruan: Një Diell i vogël na shndriti sot. Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua!

Urimet për çiftin kanë qenë të shumta në komente dhe mesazhe private.