Këngëtarja Fjolla Morina është bërë diskutim pas ngjarjes, ku u arr estua pasi tentoi të futej në Shqipëri me dy a rmë.

Edhe pse në arrest shtëpie Fjolla ka marrë suprizën më të bukur. Me anë të një postimi në ‘Instagram’ Fjolla ka treguar se ka marrë një propozim për martesë, teksa në foto shihet një buqetë e madhe me lule dhe unaza.

Në një nga fotot ajo shihet me unazën në dorë teksa shkruan’ Unë thash po’.

Kujtojmë që pak ditë më parë këngëtarja postoi një foto me të dashurin por nuk preferoi t’i tregonte as fytyrën dhe as identitetin.