61-vjeçari bie nga çatia e shtëpisë/ Dërgohet me urgjencë në spital

Një 61-vjeçari, është rrëzuar aksidentalisht nga çatia e shtëpisë së tij në Paskuqan, duke marrë lëndime.

 

Sipas njoftimit të policisë ai është dërguar me urgjencë në spital, ku ka marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

 

Njoftimi i poliicisë:

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 15.10.2020, rreth orës 17:30, në rrugën “Halit Haxhia” në Paskuqan, dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij shtetasi I.D., 61 vjeç, i cili është dërgur menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. ​

 

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

TE TJERA

spot_img