“Nga regjisor, ja arrite të bëhesh …”! Julian Deda th umbon Altin Bashën pas largimit nga Portokallia

Sezoni i ri i Portokalli nisi me ndryshime të shumta, me mungesa aktorësh dhe një regjisor të ri.

Pas 17 vitesh si udhëheqës i spektaklit të humorit, Altin Basha dha dorëheqjen pasi i ishin hequr shumë kompetenca. Vendin e tij e zuri Indrit Çobani, i cili është aktor në Teatrin Kombëtar, si dhe ka qenë regjisor i dhjetëra emisioneve televizive më parë.

Largimi i Bashës ishte vërtetë i bujshëm dhe tashmë kanë nisur edhe ironitë nga të larguarit e hershëm të Portokallisë. Ka qenë Julian Deda ai i cili përmes një postimi në Instagram i ka hedhur një thu mb ish-regjisorit të spektaklit të humorit.

“Bravo Altin, pas 17 vitesh eksperiencë pune si regjisor, më në fund ja arrite qëllimit, u bëre asistent regjisor. Hallall plako”, ka shkruar Deda në Instagram.

Deb atet mes Julian Dedës dhe Altin Bashës kanë nisur shumë kohë më parë, që nga momemti kur nga spektakli i humorit filluan të largoheshin disa nga aktorët më të njohur. Para disa vitesh, Juli fajësoi regjisorin për të gjitha largimet, duke u shprehur se kanë pasur probleme me të dhe njerëzit që i qëndronin Bashës afër.

Veç Borës e Donaldit, Semi pohon se ka bashkuar edhe një çift tjetër në showbiz!

Mbrëmjen e sotme, Semi Jaupaj ka qenë mes shumë të ftuarish të tjerë në emisionin “Zemër Luana” në autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës....

Sheiku përshëndeti me dorë influencuesen braziliane, reagimi i gruas së tij ….

Të hënën, Brazili dhe Zvicra u përballën në Kupën e Botës në Katar.   Në tribunë ishte biznesmenja dhe influencuesja braziliane Desireé Soares. Ajo është e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Mohoi se ishte dhunuar, zbardhet dosja e Rezart Veleshnjës, aktori u grushtua nga një punonjës pastiçerie për parkimin

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është konfliktuar...

Ori Nebiaj është deputete tani, Arjan Konomi: Ti je e ndershme, e di që do të…

Ori Nebijaj mbylli eksperiencën e saj në “Përputhen” dhe...