Pasi bëri bujë të madhe me këngën e saj, këngëtarja e njohur shqiptare shënon një super rekord

Dhurata Dora është kthyer në një nga personazhet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm. Artistja, e cila ka sjell një sërë hitesh viteve të fundit, duket se ka kapur shifrën më të lartë në karrierën e saj.

Në bazë të një postimi të ndarë në rrjetet sociale, kënga “Zemër” në bashkëpunim me Soolking është klikuar mbi 500 milionë herë në kanalin YouTube.

Kjo bën që ky projekt të jetë i treti me tekst shqip që arrin këtë sukses. Ajo e ka shpërndarë vetë lajmin në “Instastory”.

Era Istrefi vazhdon të kryesojë duke ju afruar shifrës prej 800 milionë klikime e më pas “Të ka lali shpirt” nga Silva, Dafi e Mandi me afro 560 milionë klikime.

‘Më çanë lëkurën e thonjtë, gruan e mbështetën pas muri’! Robert Aliaj tregon si u masakrua nga efektivët në 1991-shin

Artisti Robert Aliaj Dragot ka treguar një prej historive më të dhimbshme të jetës së tij. Në një rrëfim në emisionin “S’e luan topi”,...

Rama: Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka po përdoren si mish për top për lojë luftërash ballkanike

Kryeministri Edi Rama u pyet pse nuk reagoi lidhur me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin.   Edi Rama: Pse të flisja? Nuk jam kryeministri i Zvicrës.   Do...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME