Pse bën si e bukur kot? Plas debati keq mes vajzave në studio

201

Antoneta Koçi dhe Sara Gjordeni ishin pjese e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, lidhur me propozimin e Britanisë së Madhe për të gjobitur çdo personazh të njohur që nuk tregon kur bën fotoshop.

 

Një qëndrim pro mbajti Antoneta, e cila u shpreh se për të nuk do të përbente asnjë problem nëse do duhej të zbulonte se fotoja kishte modifikime.

 

Nga ana tjetër, moderatorja Sara Gjordeni shprehu qëndrimin e saj kundër.

 

Sipas saj, shumë personazhe të njohur humbasin vetëvlerësimin nëse iu duhet të ndajnë publikisht “truket” që bëhen nëpër foto./TCH