Ndryshimet e ‘bujshme’ tek ‘Portokallia’, zbulohet kush do e zëvëndësoje Xhemi Shehun

174

Portokallia është përfolur shumë për ndryshimet e thëna dhe të pathëna lidhur me largimet e aktorëve të saj.

Sigurisht u përfol edhe nëse portokallia këtë sezon do të shfaqej në Top-channel apo jo.

Dhe pas gjithë këtij strumbullari, u kuptua që ky spektakël do të vazhdojë rrugëtimin e vet aty ku e nisi.

U konfirmua nga vetë xhemi Shehu për largimin si prezantuese por deri më sot nuk e dinim se më cilën do të zëvendësohej.

Lajmi u konfirmua nga revista ’Who’ që bën me dije se prezantuese e këtij sezoni do të jetë Eneda Tarifa

Ok, paskemi një rikthim të Enedës në Portokalli ku duhet thënë na ka munguar me prezencën e saj sidomos në televizio