“Goca sa një lopë bie mes rrugës!”, Nevina Shtyllës i ndodh íncidenti i paprítur një javë para emisionit!

261

Kur është hera e fundit që je rrëzuar në mes të rrugës, shtëpisë ose kudo qoftë dhe ke mbetur me shenja në trup? Nëse kjo nuk të ka ndodhur më prej shkollës fillore, urime ti je një person i kujdesshëm, nëse shenja jote tani po fillon të zhduket ti ke mbetur fëmijë.

- PUBLICITET -

 

Te ky grup bën pjesë edhe moderatorja s*ksi Nevina Shtylla, e cila nëpërmjet një Instastory ka bërë me dije se është rrëzuar dhe madje është vrarë duke u bërë me shenja në njërin prej gjunjëve. Këtë íncident ajo duket se e ka marrë me nota humori, pasi ka shkruar mbi foto:

 

E që thoni juuuu… Goca sa një lopë shkon e bie mes rrugës e i bën gjunjët si fëmij 5 vjeç, 1 javë para emisionit. Nisim në datë 27 meqë ra fjala.

 

“Kino star” i dedikohet të gjithë personave mbi 18 vjeç që kanë pasion aktrimin. Kushdo që ndihet i talentuar në këtë fushë mund të aplikojë, teksa Nevina ka treguar se projekti gjigant do finalizohet në një serial televiziv.

 

Vetë ajo në këtë projekt përveçse si moderatore, vjen edhe si bashkautore. Ky është padyshim një lajm shumë i mirë për të gjithë ata që kanë qejf aktrimin, teksa vlen të përmendet se formate të tilla i mungojnë vendit tonë.

 

 

- PUBLICITET -