E lidhur me biznesmenin turk, Genti Ismaili shtatzënë për herë të parë, ja kush e zbuloi

186

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismaili prej kohësh është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk Hussein Usta.

Të dy si duket kanë gjetur shpirtin binjak dhe këtë e tregojnë përmes postimeve dhe dedikimeve që i bëjnë njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Së fundmi raportohet se Genta dhe partneri janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Emisioni i mëngjesit në televisionin T7, #gjesi, raporton se Genta tashmë është në muajin e dytë të shtatzënisë.