Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme dhe plot dashuri.

 

Dje çifti festoi 3-vjetorin e martesës dhe në këtë ditë të veçantë, Marina ka publikuar videon më të ëmbël krah Getit. Dyshja shihen të shtrirë në shtrat, teksa reperi i dhuron moderatores një të puthur në faqe.

 

“Gëzuar përvjetorin”, ka shkruar Marina krahas videos, të cilën e ka rishpërndarë dhe Geti në profilin e tij.