Luana Vjollca e pret 29- vjetorin so kurre me pare, festë me pizhama dhe pa grim

186

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka mbushur plot 29 vjeç.

 

Urimet nga kolegët për Luanën nuk kanë munguar, dhe sigurisht as më I bukuri ishte I motrës së saj, Marinës.

 

“Nuk e imagjinoj dot jetën pa ty”, shkruan si motra për motrën, Marina Vjollca.

 

Ajo që vihet dukshëm re është imazhi me të cilin është shfaqur moderatorja, me një palë pizhame që nxjerrrin në pah format dhe pa asnje grimcë make-upi në fytyrë, ka preferuar t’I presë 29 vitet si asnjëherë më parë.

 

Ndoshta kjo ditëlindje ka qënë një reflektim për 29-vjeçaren, ndoshta do e shohim kaq thjeshtë edhe në ditët në vijim.

 

“29 vjetori festohet me pizhama dhe pa grim. Ju du”, shkruan ajo krahas fotove të postuara.