VELIPOJË, PESHKATARI GJEN TË MBYTUR NË DET 18-VJEÇAREN

Një ngjarje është regjistruar pasditen e sotme në plazhin e Velipojë.

Një vajzë rreth 18 vjeç është gjetur pa jetë në det nga një peshkatar në Vilu.

Ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes dhe po punon për identifikimin e viktimës.

Do të jetë ekspertiza ajo që do të hedhë dritë shkaqet e vdekjes së 18-vjeçares nëse është mbytur ditën e sotme apo prej ditësh.

Sipas të dhënave të para nuk ka denoncim nga familjarë deri më tani për humbjen e ndonjë personi.

Nuk gjen dot burrë, edhe pse ka qenë Miss Anglia: “Askush nuk më do, as në aplikacionet e takimeve”

Ish-Miss Britania e Madhe, e cila pavarësisht bukurisë së saj nuk mund të gjejë dashurinë. Si është e mundur? Mund të ketë shumë arsye,...

Ky qen rri përditë ulur në plazh duke pritur me sytë nga deti që kur i zoti humbi jetën mes valëve

Mund të përshkruani çfarë është dashuria?   Shumë do të përgjigjen se është një nga ndjenjat më të pastra që dy njerëz mund të kenë për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME