Paguan 22 mijë euro në natë për të fjetur në Korfuz ngjit me Sarandën, shqiptarët ‘ma sakrojnë’ Rita Orën: Pse s’vjen në vendin tënd

Pas disa ditëve të mira të kaluara së bashku në brigjet spanjolle, Rita Ora dhe shoqëria e saj bashkë me të dashurin e ri, kanë vendosur që të ndërrojnë destinacion.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, është duke pushuar në Greqi. Prezenca e saj nuk mund t’i shpëtonte edhe vëmendjes së mediave greke të cilët kanë mbushur lajme të tëra për të.

Nga ana tjeter mediat britanike raportojnë se ajo paguan plot 17 mijë euro nata, për të qendruar në një resort super luksoz në Korfuz.

Mirëpo komentuesit shqiptarë janë treguar paksa agr esivë duke e pyetur se përse nuk vjen të pushojë në Shqipëri, por shkon tek “ar miqtë” grekë.

‘Pse nuk promovon shqiperin po vete me greqi?’- komenton dikush ne foton e Rites.

TE TJERA