‘Jeta do marri një kthesë’, Meri jep lajme të mira për këtë shenjë horoskopi

Meri bën të ditur se kjo fundjave do jete interesante dhe jeta do marri nje kthese te mire dhe brrimet jetesore energjike do shtohen.

Do kemi ulje ngritje ne lidhje me ndjenjat dhe emocionet dhe pak pasiguri emocionale dhe ekonomike. Do na shoqeroj paqendrueshmeria ne marredhenie por me pak perkushtim mund te rifitojme humbjet. Lexoni më poshtë parashikimin për çdo shenjë horoskopi.

Dashi

Ne mendjen tuaj do keni argetimin, daljet dhe shijimin. Nderkohe mund te jeni te paqarte ne lidhje me ndjenjat ose te lini pak pas dore nje takim personal

Demi

Mund te fitoni ne nje loje fati apo ne nje marreveshje te fshehte dhe kjo do ju rrise me shume sigurine ne te ardhmen tuaj. Nje takim me dike te afert ju emocionon por edhe ju ndryshon ndjenjat

Binjaket

Do keni nje vajtje ardhje te ceshtjeve ekonomike ku nje here ju vjen nje mundesi dhe nje here ju iken. Kujdes me shpenzimet dhe me premtimet qe mund te beni kete periudhe

Gaforrja

Hena do jete ne shenjen tuaj dhe do takohet me Aferditen. Kjo sjell situata te kendshme dhe ndryshime pozitive ne jeten tuaj qe mund te jene personale apo pune

Luani

Do vendosni me vendosmeri per ecurine e jetes tuaj sidomos ne ceshtjet erotike por edhe ne bashkepunimet me jashte apo me vendimet shume te rendesishme. Do keni nje takim te fshehte romantik i cili mund te ndikoj ne planet tuaja

Virgjeresha

Shume rezultative ne ceshtjet ekonomike dhe kjo do beje qe te sqaroni cdo detyrim apo te ardhur ne bashkepunim me te tjeret apo me partnerin ne cift. Takimi me nje femer do ju ndryshoj botekuptimin ne planin erotik

Peshorja

Nje ndryshim i mire ne ceshtjet e karrieres dhe te punes qe vjen ne nje moment qe e ndjeni te nevojshem. Nese jeni ne pritje te nje propozimi edhe ne jeten personale kjo mund te behet realitet

Akrepi

Nje propozim pune apo vijueshmerie te mire ne ceshtjet ekonomike do ju vij nga larg apo ne bashkepunim me nje pune qe ka te beje me shume me femrat

Shigjetari

Nje ceshtje e rendesishme ekonomike ju permiresohet dhe ju sjell nje mundesi te mire te realizoni nje plan apo projekt shume personal apo nje deshire tuajen

Bricjapi

Nje femer e afert e familjes do nderhyj shume ne jeten tuaj ndoshta per mire dhe ju do jeni ne kete periudhe shume te angazhuar ne kete marredhenie per te arritur nje qellim apo nje bashkepunim me fitim

Ujori

Puna do jete shume e mire dhe nje udhetim pune apo nje ndryshim pozitiv ne perditeshmerine tuaj do e zbukuroj kete fundjave se tepermi

Peshqit

Shume mundesi per dalje dhe flirte dhe per argetim ju jepet gjate kesaj fundjave. Por rastet e shumta mund tj’u lene pa gje konkrete duke u shperndare ne emocione e duke qene te pavendosur. Por do ju bejne nje dhurate te mire.

TE TJERA