FATI YT SOT/ HOROSKOPI 1 GUSHT 2020

183

Dashi Nëse dëshironi diçka nesër do të gjeni mënyrën për ta bërë tuajën, edhe nëse disa prej personave me të cilët jetoni dhe punoni nuk duan ta keni. Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të jetë një ndihmesë e madhe.

Demi Në 24 orët e ardhshme do të përjetoni lëkundje të mëdha në qetësinë tuaj familjare, por nuk ka asgjë për tu shqetësuar. Fakti është se duhet të bëni disa ndryshime dhe përditësime dhe duhet të shtyni fort që të zgjidhni çështjet në mënyrë të qëndrueshme.

Binjakët Me ndikimin e Hënës dhe Mërkurit në shenjën tuaj do të keni shumë për të thënë nesër. Nuk ka shumë gjasa që të përballeni me kundërshti të mëdha.

Gaforrja Qëndrimi juaj përballë parasë do të pësojë një transformim në ditët e ardhshme, e madje për mirë. Duhet të kuptoni se vlera juaj nuk matet me sa keni dhe sa fitoni, por nga mënyra si silleni dhe i trajtoni të tjerët.

Luani Hëna e nesërme e re në shenjën tuaj e bën këtë një prej ditëve më të rëndësishme të vitit. Megjithëse ngjarjet e sotme mund t’ju shqetësojnë fillimisht, ato do të rezultojnë në të mirën tuaj. Nesër është dita e parë e pjesës tjetër të jetës suaj, dhe ajo do të jetë e mirë me ju.

Virgjëresha Bestytni të veçanta po ju pengojnë dhe duhet të shpëtoni prej tyre. Duhet të jeni shumë më pozitiv në pikëpamjen si e shikoni jetën. Nuk duhet vetëm të mendoni për të ardhmen, duhet ta krijoni atë.

Peshorja Mos u shqetësoni t’u shpjegoni veprimet tuaja të tjerëve, thjeshtë veproni dhe bëni çfarë mendoni se është e drejtë dhe do të funksionojë për ju. Nëse i qëndroni asaj që besoni, asgjë dhe askush nuk ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja.

Lexo edhe:   Do merrni shpërblimet që 2020 ka “borxh”! Çfarë ka rezervuar Nëntori për shenjat e horoskopit

Akrepi Ndryshime të mëdha do të ndodhin në karrierën tuaj në 24 orët e ardhshme dhe të jeni të sigurt se ndryshimi është për mirë. Mos i dëgjoni ata që thonë se synoni shumë lart.

Shigjetari Kjo është një prej ditëve më të rëndësishme të vitit për ju dhe nëse do të keni guximin për të ndjekur ëndrrën tuaj, nuk ka asgjë që nuk mund ta arrini. Fjala “nuk mundeni” duhet të hiqet tërësisht nga fjalori juaj.

Bricjapi A po i përdorni të gjitha dhuntitë deri në pikën e fundit? Nëse do të tregoheni i ndershëm me veten, do të pranoni se mund të bëni më mirë dhe më shumë – dhe nëse ia nisni që tani, së shpejti do të arrini shumë më shumë.

Ujori24 orët e ardhshme do të ndodhë diçka që nuk e keni parashikuar, por kjo nuk është diçka e keqe. Përkundrazi, edhe nëse detyroheni nga rrethanat të lëvizni në një drejtim të kundërt, shpejt do të arrini rezultate të kënaqshme.

Peshqit Rutina juaj e përditshme do të prishet nesër ose pasnesër. Edhe pse në afatin e shkurtër do ta gjeni shqetësuese, në afatin e gjatë do të kuptoni se gjithçka është në favorin tuaj. Të gjitha ndryshimet janë të mira nga një perspektivë.