Reperët i presin shpresat Sara Hoxhës: Eh kur ta nxesh duke të tradhtuar këtë laper…

Të gjithë i dimë raportet aspak të mira të Dj Blunt dhe Real 1 me reperin Ledri Vula. Në rrjete sociale nuk kanë munguar “sulmet” për njëri-tjetrin dhe duket se gjakërat s’janë qetësuar aspak. Tashmë që Ledri bëri zyrtare lidhjen me Sarën dhe më në fund konfirmoi lajmet e pritjes së ëmbël me videon më të bukur, ka ardhur një reagim nga dy reperët.

 

Në një postim në Twitter, Dj Blunt dhe Real 1 kanë reaguar për videon më të komentuar të momentit dhe fjalët me siguri s’do t’i pëlqejnë aspak Ledrit dhe Sarës. Djemtë kanë paralajmërojnë Sarën se pas disa vitesh do ta kapë partnerin duke tradhtuar dhe do të pendohet që s’ia ka ngulur thikën që kishte në dorë gjatë videos.

 

“Eh moj Sara Hoxha, mbas 5 vjete kur ta nxosh tut tradhtu kët laper, ki me lyp qet moment me pas thikën n’dorë e m’ja ngul tejpërtej veq ka me kon vonë.”- shkruajnë ata. Ndërkohë, s’kemi ende asnjë koment nga çifti më i përfolur i momentit.

 

TE TJERA