HYRJELAJMESHOWBIZ“Dashuria ime”, Aurela Gaçe jep lajmin e papritur, fjalët e saj na...

“Dashuria ime”, Aurela Gaçe jep lajmin e papritur, fjalët e saj na drodhën zemrë

Kush ka moter, ka boten. Ata qe e kane nje moter e dine dhe e kuptojne me se miri kete fraze.

Keshtu eshte edhe per kengetaren e njohur, Aurela Gace, e cila i ka uruar te motes ditelindjen me fjale te embla qe na emocionuan.

Ajo shkruan ne nje postim ne Instagram:

Gezuar ditën e lindjes motra ime,shpirti im.
Te do motra sa qielli ,sa bota ,sa toka( keshtu te thosha qe kur ishe bebe e keshtu do te te them gjithe jeten)❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤@blertagace

.
Dashuria ime

TE TJERA

spot_img