“A mos je shtatzënë?” Këngëtarja e njohur shqiptare “ironizon” ndjekësin me përgjigjen “epike”

240

Reperja Rina Balaj bëri publike lidhjen me reperin Sin Boy pak kohë më parë, ndërsa kanë nisur dhe bashkëjetesën.

 

Mirëpo, gjatë ditëve të fundit ajo është përfolur për një shtatzani të mundshme, dhe për ta shuar kureshtjen një ndër ndjekësit e saj në rrjetet sociale nuk ka hezituar ta pyesë në një foto të postuar së fundmi.

 

‘A je shtatzënë?’ ka qenë pyetja e ndjekësit, të cilit Rina nuk ka hezituar t’i përgjigjet. “Po për bajram kom me lind djalë mas 5 qikave” i është kthyer reperja, duke treguar kështu që nuk është shtatzënë.

 

Lexo edhe:   Xhemi Shehu poston një foto të pazakontë, porkomentet që mori ishin...