“Me ty u zbrit një copëz parajse”, Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e vogëlushes

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Olta Boka është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë këngëtarja shqiptare me anë të një postimi në Instagram, ku shfaqet duke bashkuar duart me vajzën e vogël.

Këngëtarja ka treguar emocionet e një momenti kaq special në jetën e saj, e njëherazi ka zbuluar dhe emrin e vogëlushes.

“Mezi të kemi pritur Gaia Rrokaj ??, perëndesha e jetëve tona?. Të mora në krahë dhe tek ti gjeta botën, emocionin më të madh që s’ka skenë që të mund t’i përafrohet! Me ty u zbrit një copëz parajse dhe unë premtoj që do te kujdesem për ty sic bën Zoti me engjëjt e Tij!-shkruan këngëtarja shqiptare.

Gjithashtu edhe vëllai i këngëtares është shprehur i emocionuar në InstaStory ku shkruan: “Olta Boka më dhe statusin më të bukur në botë. Daja u bë me një princeshë. Gaia.” shkruan Stivi mes emocionesh.

Ky qen rri përditë ulur në plazh duke pritur me sytë nga deti që kur i zoti humbi jetën mes valëve

Mund të përshkruani çfarë është dashuria?   Shumë do të përgjigjen se është një nga ndjenjat më të pastra që dy njerëz mund të kenë për...

Tre vite kanë kaluar nga tërmeti 26 nëntorit/ Rrëqeth Luljeta Bozdo me rrëfimin

Shënohet 3 vjetori i tërmetit i 26 nëntorit:   Luljeta Bozdo në një intervistë në Ora News me gazetaren Siklajda Shorja u kthye pas në kohë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME