Vajza më me naze që ka veshur? Stilistja nuk e kursen emrin e moderatores…

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar stilistja Anisa Haroku.

Stilistja kujdeset për pamjen e shumë personazheve të famshëm dhe për këtë arsye nuk mundi t’i shpëtonte pyetjes së Bietës, mbi të famshmen më nazelie dhe me atë që muhabeti Anisës i “shkon vaj”.

Ndër klientet e saj më të mira, Anisa renditi moderatoren Ori Nebiaj, ndërsa me tekanjozen zbuloi emrin e Bora Zemanit.

Megjithatë shtoi se Bora është mjaft pozitive dhe marrëdhënien me të e ka të shkëlqyer.

TE TJERA

spot_img