“E ka thënë Zoti”/ Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj “ironizojnë” mediat: Ne po bashkëjetojmë, duhet…

Shpesh herë është shkruar në media për marrëdhënien e dyshes së showbizit shqiptar Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj. Janë ndarë, ribashkuar, e së fundmi u tha se çifti po bashkëjeton.

Jonida dhe Romeo kanë publikuar video krah njëri-tjetrit, duke i ironizuar këto lajme.

“Ne po bashkëjetojmë duhet ta kesh marrë vesh nga portalet,” thotë prezantuesi.

“E konfirmuan ata apo ne? Këtu është dilema më e madhe,” vazhdon Jonida.

“Po e kanë thënë ata e ka thënë zoti,” ka shtuar Romeo.

Madje këngëtarja ka vënë në dukje se edhe emrat janë shkruar gabim, duke iu referuar vogëlushit të saj Dan, të cilit i kanë ngatërruar emrin.

Jonida dhe Romeo shfaqen gjithmonë mjaft të qeshur në rrjete sociale dhe duket se po kalojnë ditët e tyre më të bukura, pa u shqetësuar nga këto lajme.

TE TJERA

spot_img