Tërbohet moti në Shqipëri, shihni çfarë po ndodh…

Moti sot ka marrë një kthesë të madhe.

Në plazhin e Borshit në Vlorë pushuesit janë larguar nga bregdeti.

Ata kanë marrë sendet e tyre personale dhe janë larguar drejt banesave dhe hoteleve.

Sipas meteoalb, në orët e pasdites pritet të ketë reshje shiu në të gjithë territorin duke prishur rehatinë e fundjavës për pushuesit në zonat bregdetare.

TE TJERA