A e njihni personin në foto? Është një nga emrat më të njohur në muzikën shqiptare

164

Këngëtarja e njohur ka hapur arkivat. Fifi është duke qëndruar aktive me postime edhe në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka publikuar një fotografi nga koha e fëmijërisë.

 

Në fotografinë e publikuar këngëtarja shihet me një biskotë në dorë, dhe thënë të drejtën duket komplet ndryshe nga sot. “Fifi vogël”, ka shkruar ajo si përshkrim të fotos.

 

Përndryshe, sa i përket muzikës brenda një kohe të shkurtër pritet publikimi i duetit të saj me Young Zerkën