Lëkundje tërmeti “tundin” Shqipërinë

Lëkundje tërmeti janë regjistruar në Tiranë rreth orës 9:53.

 

Sipas EMSC, tërmeti ishte i shkallës 3.3 rihter dhe epiqendra e tij ishte 30 kilometra nga Tirana.

TE TJERA

spot_img