Para 5 vitesh kur ‘punonte’ si polic qarkullimi, Bes Kallaku publikon foton ‘e rrallë’

208

Bes Kallaku padyshim është një nga aktorët më të mirë të humorit në Shqipëri. Ai u bë shumë i famshëm tek ‘Portokallia’, e më pas mori pjesë në shumë ‘one man show’, si dhe në filma, ku i fundit është ‘Falco’, një film i ideuar prej vetë Besit.

 

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale, ku publikon shumë foto e video “gallatë” nga përditshmëria e tij. Kësaj here Besi ka nxjerrë nga arkivat një foto të para 5 viteve, ku duket i veshur me rroba policie e me tabelë në brez, mbështetur tek makina e policisë