Fansja që i mori zemrën, Ledri Vula tregon si ‘i mbeti syri’ tek Sara

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë disa kohë që po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, e cila qëndroi jashtë syrit të kamerave. Megjithatë, historia e tyre u zbulua dhe tani dalin hapur si një çift i dashuruar. Ledri Vula ka vendosur të flasë publikisht për këtë histori në emisionin “NIN”.

Intervista nuk është transmetuar ende, por në promon e publikuar thuhet se njohja me Sarën u bë në një prej prapaskenave të koncerteve të tij, ku të gjitha shoqet e saj shkuan sepse e pëlqenin reperin. Nga të gjitha vajzat, syri i tij kishte mbetur tek Sara. Nga aty nisi romanca që tani është kthyer në një dashuri të vërtetë.

Dy ditë më parë, Sara ka festuar ditëlindjen dhe nuk munguan fjalët romantike të reperit që shkroi në një postim në Instagram, “E rujm njoni-tjetrin si ujin e pishëm, si me jetu veç na dy me ni ishull. Gëzuar ditëlindjen.”

TE TJERA