Xhihani refuzon të puthet në serialet që luan: Si mund ta shoh në sy gruan…?

Një prej aktorëve më të pëlqyer e më të paguar në Turqi, Erkan Petekkaya, i njohur për rolin e Xhihanit në serialin “Fate të kryqëzuara”, është bërë shpesh pjesë e polemikave me producentët e njohur të serialeve televizive në të cilat është bërë pjesë.

Pak kohë më parë, aktori ishte në qendër të mediave turke për gjyqin ndaj kompanisë së produksionit të serialit “Paramparça”, sepse, sipas pretendimeve të aktorit, nuk ishte paguar për të gjitha serialet sipas kontratës që ishte nënshkruar në fillim. Një pjesë e episodeve të luajtura prej tij kanë mbetur ende pa u shlyer nga kompania.

Ndërsa së fundi, Xhihani ka refuzuar të luajë skenat intime, të cilat janë shpesh të shoqëruara me puthje. Siç thotë aktori, është e vështirë që pas këtyre skenave, ai ta shohë gruan në sy.

“Nuk e kuptoj se si një aktor mund të kthehet në shtëpi pas skenave të tilla dhe të shohë në sy gruan apo fëmijët”,- ka thënë Erkan Petekkaya duke këmbëngulur se skenat e puthjeve nuk janë pjesë e domosdoshme e skenarit të filmit.

Aktori është bërë pjesë e serialit të ri turk, “Pavarësisht”, i cili ka nisur xhirimet dhe pritet të fillojë transmetimet së shpejti.

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Aksident i rëndë në Itali, çifti shqiptar në gjendje kritike për jetën

Një tjetër aksident i rëndë ku përfshihen shqiptarë kë ndodhur në Itali.   Një çift shqiptarësh ndodhen në gjendje kritike pas një aksidenti të frikshëm të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...