Kjo enigmë do vërtetojë sa logjikë të fortë keni! Gjeni drerin e fshehur në këtë foto

A keni dashur ndonjëherë të veproni si dedektivi Sherlock Holmes? Jetët tona zakonisht nuk na ofrojnë shumë mundësi për të luajtur detektivin përveç nëse kemi nevojë për të gjetur një shall të zhdukur në shtëpi ose një send në punë që është zhdukur papritmas.

 

Më poshtë keni një enigmë që do testojë logjikën dhe vëmendjen tuaj dhe do ju vërtetojë nëse keni shpirtin e një dedektivi apo jo.

 

2 gjuetarë kanë dalë për gjuheti dhe papritur kanë parë një dre. Por në momentin që ata vrapuan drejt tij, dreri u zhd uk. A mund ta gjeni se ku është fshehur dreri në këtë foto?

 

Nëse nuk e gjeni dot, përgjigjen e keni më poshtë:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...