C’po ndodh në Morinë? ‘Ua nxinë jetën udhëtarëve në të dy anët”, Berisha poston fotot

Dita e pare e rihapjes se kufijve, pas izolimit te gjate per shkak te pandemise, ka rikthyer shqetesimin e madh te radheve te gjata dhe trafikut qe nuk mbaron.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar disa foto nga radhet kilometrike te automjeteve ne Morine te Kukesit.

“Rradhe mbi 10 km ne Morine te Kukesit. Ju a nxijne jeten udhtarrve ne te dy anet! Turp dhe torture!”- shkruan Berisha.

TE TJERA