Vetëm 4 vjeç, vajza e Gent Zenelajt mëson makinën dhe kjo video do t’jua zbukurojë ditën

284

Aktori Gentian Zenelaj e ka treguar gjithnjë se pika e tij e dobët është e bija. Aria duke qenë më e vogla e familjes është më e llastuara dhe videot gazmore me vogëlushen janë të shumta në profilin e Instag ramit të Gentit.

 

Ditën e sotme aktori ka postuar një video ku Aria tregon se ka mësuar marshet e makinës. Madje ajo pohon se kur të rritet dëshiron të bëhet shofere. “O DROMCA ATOMIKE ime ti”, shkruan Genti krah videos që na e zbukuroi ditën.

 

Lexo edhe:   Elvana Gjata qëndroi e heshtur në dasmën e Jonida Vokshit! E vërteta që fshihet pas