Artan Hoxha paralajmërim kryeministrit Rama: Nuk e ke të gjatë (FOTO)

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku ka ironizuar politikanët shqiptarë duke postuar foto të tyre mbi mjete ndërtimi.

 

Duke marrë parasysh debatin në vend, Hoxha shkruan se kryeministri Edi Rama nuk e ka të gjatë karrierën e tij politike.

 

“O Edvin fadroma, nuk e ke të gjatë!!! Do ta tregoj qejfin Sali rruspa, kur të asfaltoj me rrul. Pastaj Iliri me ekskavator, do ta hapi varrin shtatë pashë në dhe, kurse Ramushi me buldozer, do të varrosë që të mos dalësh më nga gropa…

 

Pse më duken të gjithë këta, si Bob ndërtuesi, ai personazhi filmave vizatimorë që shohin kalamajtë…Edvin Fadroma, Sali Rruspa, Ilir Ekskavatori, Ramush Buldozeri,“ – shkruan gazetari.

 

TE TJERA

spot_img