Njeriu i dashur i moderatores së njohur në spital, si e perjeton dhe kë falenderon Rudina Dembacaj

Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj e cila nuk nguron të ndajë shumë momente nga jeta e saj e përditshme me ndjekësit, ka prékùr sot me postimet e saj ku ka treguar se babai i saj është në spital pasi ka probleme shëndetësore.

Rudina ka postuar një foto teksa mban dorën e babait të saj si dhe falenderime për bluzat e bardha që po kujdesen për të në këto ditë të vështira.

“Në përgjithësi nuk i tregojmë momentet e vështira në rrjete sociale. Jo për t’i fshehur, por për të mos transmetuar trishtim te ata që na ndjekin. Por…Ja vlen ta bësh publike kur ke falenderime të sinqerta për të thënë”, shkruan Rudina Dembacaj.

TE TJERA