Shembja e Teatrit/ DENONCIMI ‘live’ i avokatit Lapaj: Robert Budinës i kanë vënë automatik në lule të ballit, merreni e pyeteni!

Avokati Adriatik Lapaj ka folur lidhur me dhunën e ushtruar nga efektivët e Policisë pak para prishjes së godinës së Teatrit Kombëtar.

Në fjalën e tij në emisionin “Open”, Lapaj u shpreh se regjisorit Robert Budina, një efektiv policie i ka vendosur një armë në kokë për ta nxjerrë jashtë fodinës së Teatrit.

“Ia kanë vënë armën në kokë Robert Budinës. I kanë vënë automatik në lule të ballit. Mbaj përgjegjësi për këtë që them. Merre dhe pyete. Është kështu siç po them unë,”-tha avokati.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...