“Ik o të q*fsha rracën”/ Zbulohet personi që hodhi shashkat, personazhi misterioz iu sulet mediave …(Video)

212

Në një kohë kur artistët dhe aktivistët po mbanin fjalime gjatë protestës së oragniuzar ditën e sotme tek sheshi, pas shembjes së Teatrit Kombëtar, u dëgjua shpërthìmi i dy shashkave.

Shpërthìmi krijoi panik te protestuesit, ndërkohë që një gazetare mbeti e plàgosur dhe një qytetar po ashtu u pa në rradhët e protestuesve i gjakosur.

Fax News ka siguruar videon exlusive të personit që dyshohet se hodhi shashkat në shesh, ndërkohë që dëgjohet të kërkojë që mos të fimohet duke shpërthyer në sharje./faxweb