U mbulua me shami, Shkëndije Mujaj për fotot e dikurshme provokuese: Ishin vetëm një…

Këngëtarja Shkëndije Mujaj i ka fshirë fotot e saj provokuese nga rrjetet sociale dhe tanimë është mbuluar dhe i është dedikuar fesë. Këngëtarja nga Kosova pak ditë më parë u shpreh se ka qenë e para që është mbuluar dhe ka ftuar të gjithë estradën për ta bërë këtë.

Ndërkohë e ftuar së fundmi në “Shqipëria live”, Shkëndija la të kuptohet se është penduar për fotot që publikonte dikur dhe tha se nuk do t’i rikthehet më.

“Nuk i kthehem më atyre fotove sepse tani po bëj edhe studime fetare. Jo nuk do jem më Shkëndija që provokon në rrjete sociale. Nuk mund ta quaj gabim jetën që kam bërë më përpara, por është dashur t’i kaloj ato sprova”, u shpreh Shkëndija.

Emigrantët kthehen të bëjnë dhëmbët në Shqipëri për më lirë, por nuk e besoni dot çfarë u fusin në gojë dentistët

Ndoshta edhe ju keni të afërm në emigrim të cilët i keni dëgjuar se vijnë të mbarojnë punë me dentistin në Shqipëri, pas andej...

Qumeshtor me miell. Receta origjinale qe duhet ta provoni me patjeter kete te diele

Qumeshtor. (Receta nga Elva)   Perberesit: 1- 1/2 kg qumesht 300 gr miell 300 gr sheqer 100 gr gjalp 4 kokrra veze ( mundesisht veze fshati)   Pergatitja: Ne nje tenxhere te madhe nxehim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME