Drini Zeqo flet për jetën private: Kjo vajzë është dashuria ime më e madhe

189

Gazetari Drini Zeqo ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan-it”. Si rrallëherë, ai ka folur dhe për jetën e tij private dhe njerëzit e tij më të dashur.

 

Teksa në ekran u shfaq fotoja e motrës së tij, Zeqo tregoi se ajo është dashuria e tij më e madhe ndonëse janë dy tipa të ndryshëm. “Sytë e bukur janë të një vajze që unë e dua shumë. Mbase është dashuria më e madhe. Është motra ime Bora dhe e dua shumë.

 

Bora është një personazh shumë ndryshe nga unë, shumë e tërhequr, nuk është njeri shumë i ekspozuar me mediat. Kam qenë unë që qëkur isha i vogël e mora këtë vëmendje dhe mbeti tek unë dhe të gjithë ma lanë projektorin drejtuar nga ana ime”, u shpreh ai.